İnstagram
WhatsApp
Telefon
  • Köprübaşı Mah. Altuğ Sok. No:22 Serdivan / Sakarya
Su Kaçağı Tespiti Sakarya

Su Kaçağı Tespiti Sakarya

Su kaçağı tespiti Sakarya, Yeniada Tesisat firması Sakarya ve tüm ilçelerine 7/24 hizmet verir. Profesyonelliği teknoloji ile birleştirerek sizlere en iyiyi ve kaliteliyi sunar.

Evinizde, işyerlerinizde tesisatın zamanla yıpranması, kalitesiz malzeme kullanımı gibi sebeplerden dolayı sızıntı yapabilir. Hemen fark edilmese de bir müddet sonra duvarlarda sararma, pul pul dökülmeler, renk değişimi, rutubet oluşumu binanın ömrünü azaltırken sağlığınız için de tehlike oluşturur. Çeşitli zararlı bakterilerin oluşumu, kötü koku evde yaşayan herkesi rahatsız eder. Tesisattaki su sızıntıları parkelerin şişmesine, alt kata su damlamasına, duvarların boyasının bozulmasına, mutfak dolaplarının şişmesine gibi neden olur.

Bu arızalar tabi ki herkesin tespit edip yapabileceği bir problem değildir. Su kaçağının tespiti işi, işinde uzman kişiler tarafından yapılması sizleri ekstra maddi külfetten kurtarır. Eskiden su kaçaklarını tespit etmek için evin her tarafı inşaat alanına çevrilirdi. Herkesin su kaçağı denildiğinde bir canı sıkılır. Çünkü sürecin bitiminde temizliği ve maddi zararı hesap etmek oldukça güçtür.

Yeniada Tesisat firması olarak su kaçağı tespiti Sakarya tüm endişelerinize sıkıntılarınıza son veriyoruz. Günümüz teknolojileri yakından takip eden firma ve konusunda özel eğitim almış profesyonel teknik elemanları ile su kaçaklarını nokta atışı tespit ederek tamir, onarım ve bakımını gerçekleştirir.

Sakarya su kaçağı tespiti Yeniada Tesisat firması suyun titreşimini tespit eden akustik dinleme cihazları, özel kameralarla su sızıntısının tam yeri tespit edilir. Boru içerisinden özel kameralar, akustik dinleme cihazları, termal kameralar ile kesin ve net olarak su kaçağının kaynağı bulunur.

Su kaçağı tespiti oldukça ciddi bir konudur. Yanlış işi bilmeyen kişiler tarafından yapılan işler unutmayın tüm tesisatta problemler açabilir. Bu da sizin için maddi anlamda oldukça yıpratıcıdır.

Su kaçağı Tespiti Fiyatları Sakarya

Su kaçağı tespiti fiyatları Sakarya Yeniada Tesisat Sakarya modern cihazları su kaçağı tespitini kısa sürede yapar. Güvenilir ve profesyonel su kaçak tespiti ve hizmeti için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

En uygun su kaçağı tespiti Yeniada Tesisat Sakarya, Adapazarı, Akyazı, Arifiye, Erenler, Ferizli, Geyve, Hendek, Karapürçek, Karasu, kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sapanca, Serdivan, Söğütlü ve Taraklı da 7/24 servis hizmeti verir.

Sıkça Sorulan Sorular

Lavabom sık sık tıkanıyor sebebi ne olabilir acaba?

Lavabo hattınız sık sık tıkanıyorsa yapım aşamasından kaynaklı meyil bozukluğu( ters eğim), boruda kırıklık, hatalı yani çok yağlı ve çay artıklarının dökülmesi olabilir. Tabi bu sorunları tıkanıklığı açtıktan sonra kanal gözlem kamerası ile nokta olarak tespitini yapıyoruz.

Alt kat komşunuza su damlıyorsa tatbikî mümkün. Artık gelişen teknolojiyi takip eden Yeni Ada Tesisat olarak, hem pis su hem de temiz suda gelişmiş cihazlarımız ve ustaların bilgi birikimi ile kısa zamanda tespit ve tamirini yapıyoruz

Şebeke kaynaklı olabilir bunu bağlı olduğunuz kuruma bildirmelisiniz, diğer bir sebebi de su saatinizde arıza olabildiği gibi, yapım aşamasında tesisatınızda kaynak daralması hatası da olabilir veya musluklarınızın filtreleri tıkanmış olabilir

Evet demir tesisatta da plastik tesisatta olduğu gibi Yeni Ada Tesisat olarak nokta olarak tespitini yapıyoruz, ancak demir tesisatta tamir için demir borunun çürük olmayan sağlam yerine kadar açılıp, plastiğe çeviriyoruz ki tekrar başka çürük noktadan tesisatı patlatmasın

Wc, tuvalet, lavabo ve mutfak gider tıkanıklığı problemlerinde hiç bir yeri pisletmeden kanal açma robotu ile açıyoruz