İnstagram
WhatsApp
Telefon
  • Köprübaşı Mah. Altuğ Sok. No:22 Serdivan / Sakarya
Kanal Açma

Kanal Açma

Lavabo, mutfak, wc giderlerimiz elimizde olmayan çeşitli sebeplerle tıkanır ve bazen koskoca bir mutfağın taştığını veya tuvaletin pis su ile dolduğu görmek korkunç bir manzaradır. 

Son sistem sadece tıkalı borular için üretilmiş kanal açma robotu ile biz bu tıkanıklıkları kırmadan, dökmeden ve en önemlisi pisletmeden açıyoruz. 

Tıkanıklığın cinsine göre kanal açma robotuna çeşitli uçlar takarak tamamen temizliyoruz. Bu işlemin sonunda yapılan işin düzgünlüğünü kontrol etmek için pis su gider kamerası ile görüntülüyor ve tamamen açılıp açılmadığını kontrol ediyoruz. 

Müşterimize tamamen sağlıklı çalışan bir gider bıraktığımızdan emin olduktan sonra sağlıklı ve mutlu günlerde kullanmaları dileği ile bizde işimizi düzgün yapmanın verdiği mutluluk ile işimizi teslim ediyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Lavabom sık sık tıkanıyor sebebi ne olabilir acaba?

Lavabo hattınız sık sık tıkanıyorsa yapım aşamasından kaynaklı meyil bozukluğu( ters eğim), boruda kırıklık, hatalı yani çok yağlı ve çay artıklarının dökülmesi olabilir. Tabi bu sorunları tıkanıklığı açtıktan sonra kanal gözlem kamerası ile nokta olarak tespitini yapıyoruz.

Alt kat komşunuza su damlıyorsa tatbikî mümkün. Artık gelişen teknolojiyi takip eden Yeni Ada Tesisat olarak, hem pis su hem de temiz suda gelişmiş cihazlarımız ve ustaların bilgi birikimi ile kısa zamanda tespit ve tamirini yapıyoruz

Şebeke kaynaklı olabilir bunu bağlı olduğunuz kuruma bildirmelisiniz, diğer bir sebebi de su saatinizde arıza olabildiği gibi, yapım aşamasında tesisatınızda kaynak daralması hatası da olabilir veya musluklarınızın filtreleri tıkanmış olabilir

Evet demir tesisatta da plastik tesisatta olduğu gibi Yeni Ada Tesisat olarak nokta olarak tespitini yapıyoruz, ancak demir tesisatta tamir için demir borunun çürük olmayan sağlam yerine kadar açılıp, plastiğe çeviriyoruz ki tekrar başka çürük noktadan tesisatı patlatmasın

Wc, tuvalet, lavabo ve mutfak gider tıkanıklığı problemlerinde hiç bir yeri pisletmeden kanal açma robotu ile açıyoruz