İnstagram
WhatsApp
Telefon
  • Köprübaşı Mah. Altuğ Sok. No:22 Serdivan / Sakarya
Gider Görüntüleme

Gider Görüntüleme

Pis suyu tahliye ettiğimiz gider boruları mutfak, lavabo ve wc’lerde bulunur ve yapımı aşamasında son derece dikkatli yapılmalıdır. Meyillerin düzgün verilmesi, ek yerlerine sağlıklı bir şekilde conta koyulması, beton dökülürken hattın bozulmaması gibi dikkat noktaları vardır.

Gider boruları zamanla meyilleri bozulur ve özellikle mutfak hatlarında, tıkanmalara sebep olur. Montaj aşamasında conta atıklıkları olur ve su kaçağına sebep olur.

Yeniada Tesisat olarak gider görüntüleme kamerası ile  hattaki tüm arızaları ekrandan görüyor ve hat tespit detektörü ile üstten, atık suda da nokta olarak tespitini yapıyoruz. 

Tıkanmaya sebep olan meyil bozuklukları da, başlangıç ve bitiş noktaları yani düzeltilecek alan tespitini kolaylıkla yapıyoruz.

İster pis su ister temiz suda olsun, tüm arızaları cihazlarla üstten nokta olarak tespitini yapıyor ve o noktadan tamirini yapıyoruz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Lavabom sık sık tıkanıyor sebebi ne olabilir acaba?

Lavabo hattınız sık sık tıkanıyorsa yapım aşamasından kaynaklı meyil bozukluğu( ters eğim), boruda kırıklık, hatalı yani çok yağlı ve çay artıklarının dökülmesi olabilir. Tabi bu sorunları tıkanıklığı açtıktan sonra kanal gözlem kamerası ile nokta olarak tespitini yapıyoruz.

Alt kat komşunuza su damlıyorsa tatbikî mümkün. Artık gelişen teknolojiyi takip eden Yeni Ada Tesisat olarak, hem pis su hem de temiz suda gelişmiş cihazlarımız ve ustaların bilgi birikimi ile kısa zamanda tespit ve tamirini yapıyoruz

Şebeke kaynaklı olabilir bunu bağlı olduğunuz kuruma bildirmelisiniz, diğer bir sebebi de su saatinizde arıza olabildiği gibi, yapım aşamasında tesisatınızda kaynak daralması hatası da olabilir veya musluklarınızın filtreleri tıkanmış olabilir

Evet demir tesisatta da plastik tesisatta olduğu gibi Yeni Ada Tesisat olarak nokta olarak tespitini yapıyoruz, ancak demir tesisatta tamir için demir borunun çürük olmayan sağlam yerine kadar açılıp, plastiğe çeviriyoruz ki tekrar başka çürük noktadan tesisatı patlatmasın

Wc, tuvalet, lavabo ve mutfak gider tıkanıklığı problemlerinde hiç bir yeri pisletmeden kanal açma robotu ile açıyoruz