İnstagram
WhatsApp
Telefon
  • Köprübaşı Mah. Altuğ Sok. No:22 Serdivan / Sakarya
Cihazla Su Kaçağı Tespiti Sakarya

Cihazla Su Kaçağı Tespiti Sakarya

Her aşamasını dikkatle planladığımız ve çok emek harcayarak yaptığımız evlerimiz, bizim yaşadığımız yuvalardır.

Bizim isteğimizin ve kontrolümüzün dışında , evlerimizde çalışan sistemler vardır. Bunların başında da su tesisatı gelir.

Sakarya Su Kaçağı Tespiti konusunda Evlerimizde tesisatlarınızda arızalar oluşabiliyor. Bu arızalar gerek yapım aşamısında gerekse sonradan oluşan hatalardan kaynaklanır.

Tabi bu hatalar su kaçağı, su sızıntısı, alt kata damlama, rutubet, boya kabarması, kombi basıncı düşmesi gibi belirtiler veriyor.

yaniada Tesisat olarak Sakarya ili ve ilçeleri, Kocaeli ill ve ilçelerinde, gerek temiz su gerekse pis suda ki kaçakları ve tüm gider tıkanıklığı sorunlarını, teknolojiyi takip ederek son sistem cihazlarla nokta olarak buluyor ve tamiri ediyoruz.

İşimizi bitirdikten sonra müşterimize mümkün olan en az zayiatla arızasını nokta olarak gidererek, sağlıklı çalışan tesisatı mutlu günlerde kullanması dileğiyle teslim ediyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Lavabom sık sık tıkanıyor sebebi ne olabilir acaba?

Lavabo hattınız sık sık tıkanıyorsa yapım aşamasından kaynaklı meyil bozukluğu( ters eğim), boruda kırıklık, hatalı yani çok yağlı ve çay artıklarının dökülmesi olabilir. Tabi bu sorunları tıkanıklığı açtıktan sonra kanal gözlem kamerası ile nokta olarak tespitini yapıyoruz.

Alt kat komşunuza su damlıyorsa tatbikî mümkün. Artık gelişen teknolojiyi takip eden Yeni Ada Tesisat olarak, hem pis su hem de temiz suda gelişmiş cihazlarımız ve ustaların bilgi birikimi ile kısa zamanda tespit ve tamirini yapıyoruz

Şebeke kaynaklı olabilir bunu bağlı olduğunuz kuruma bildirmelisiniz, diğer bir sebebi de su saatinizde arıza olabildiği gibi, yapım aşamasında tesisatınızda kaynak daralması hatası da olabilir veya musluklarınızın filtreleri tıkanmış olabilir

Evet demir tesisatta da plastik tesisatta olduğu gibi Yeni Ada Tesisat olarak nokta olarak tespitini yapıyoruz, ancak demir tesisatta tamir için demir borunun çürük olmayan sağlam yerine kadar açılıp, plastiğe çeviriyoruz ki tekrar başka çürük noktadan tesisatı patlatmasın

Wc, tuvalet, lavabo ve mutfak gider tıkanıklığı problemlerinde hiç bir yeri pisletmeden kanal açma robotu ile açıyoruz