İnstagram
WhatsApp
Telefon
  • Köprübaşı Mah. Altuğ Sok. No:22 Serdivan / Sakarya
Serdivan Su Kaçağı Tespiti

Serdivan Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti Serdivan

Sıhhi tesisat, su tesisatı insan hayatı gibi yaşlanır ve eskimeye mecburdur. Ve gün geçtikte su kaçağı, gider tıkanması, borularda ve evde meydana gelen koku gibi bir takım arızalar çıkarmaya başlar. Hiç istemesek de zaman zaman hepimizin başına gelmiştir.

Su tesisatında meydana gelen arızalar her zaman eski tesisatlar da değil de yeni yapılmış binalarda da sık sık rastlamaktayız. Bununda başlıca sebepleri usta hataları, malzeme hataları ve sonradan tesisatın üstüne baskı suretiyle gider tesisatlarında kırılma ve çökmelerdir tabi bu hataları çoğaltmak mümkün.

Yakın zamana kadar su kaçağı gibi arızalar bir hayli zahmetli bir çalışmadan sonra bulunuyor ve bazen de zemin kırılıyordu. Bu alanda yaşanan gelişmelerle bu arızaların tespiti ve tamiri eskiye göre kolaylaşmıştır.
Yeni Ada Tesisat olarak su kaçağı Serdivan, su sızıntısı Serdivan ilçesinde 7/24 betonun altında görünmeyen ve insanı etkileyen arızalarda elektronik, gelişmiş cihazlarla su kaçağını nerede olursa olsun nokta olarak tespit ediyoruz. Ve tespitten sonra sadece bulunan noktadan tamir işlemini gerçekleştiriyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Lavabom sık sık tıkanıyor sebebi ne olabilir acaba?

Lavabo hattınız sık sık tıkanıyorsa yapım aşamasından kaynaklı meyil bozukluğu( ters eğim), boruda kırıklık, hatalı yani çok yağlı ve çay artıklarının dökülmesi olabilir. Tabi bu sorunları tıkanıklığı açtıktan sonra kanal gözlem kamerası ile nokta olarak tespitini yapıyoruz.

Alt kat komşunuza su damlıyorsa tatbikî mümkün. Artık gelişen teknolojiyi takip eden Yeni Ada Tesisat olarak, hem pis su hem de temiz suda gelişmiş cihazlarımız ve ustaların bilgi birikimi ile kısa zamanda tespit ve tamirini yapıyoruz

Şebeke kaynaklı olabilir bunu bağlı olduğunuz kuruma bildirmelisiniz, diğer bir sebebi de su saatinizde arıza olabildiği gibi, yapım aşamasında tesisatınızda kaynak daralması hatası da olabilir veya musluklarınızın filtreleri tıkanmış olabilir

Evet demir tesisatta da plastik tesisatta olduğu gibi Yeni Ada Tesisat olarak nokta olarak tespitini yapıyoruz, ancak demir tesisatta tamir için demir borunun çürük olmayan sağlam yerine kadar açılıp, plastiğe çeviriyoruz ki tekrar başka çürük noktadan tesisatı patlatmasın

Wc, tuvalet, lavabo ve mutfak gider tıkanıklığı problemlerinde hiç bir yeri pisletmeden kanal açma robotu ile açıyoruz