İnstagram
WhatsApp
Telefon
  • Köprübaşı Mah. Altuğ Sok. No:22 Serdivan / Sakarya
Sakarya Su Kaçağı Tespiti

Sakarya Su Kaçağı Tespiti

Sakarya Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Su kaçağı deyip geçmeyin, gözümüzle görmediğimiz alanlarda, tesisatımızda oluşan kaçaklar, evlerimize, ofislerimize ve psikolojik olarak bizlere ciddi zararlar verir.

Sıhhi tesisatta meydana gelen kaçağın bulunamadığını ve yerinin belli olmadığını düşünün bu sorunla Yeni Ada Tesisat olarak işimiz sadece su kaçağı olduğu için çok karşılaşıyoruz.

Çok basit bir kaçak için tüm banyonun kırıldığını üzülerek şahit oluyoruz ve ev sahibi için ciddi maliyetler doğuruyor.

Sakarya Su Kaçağı Konusunda Yeni Ada Tesisat Olarak firmamız temiz ve pis su kaçaklarında teknolojiyi takip ediyor ve kaçak nerede olursa olsun, nokta olarak buluyor ve o noktadan tamirini gerçekleştiriyoruz.

7/24 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet veren Yeni Ada Tesisat tüm su kaçaklarında ve tüm gider tıkanıklığı problemlerinde iletişim numaramız ile hizmet vermekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Lavabom sık sık tıkanıyor sebebi ne olabilir acaba?

Lavabo hattınız sık sık tıkanıyorsa yapım aşamasından kaynaklı meyil bozukluğu( ters eğim), boruda kırıklık, hatalı yani çok yağlı ve çay artıklarının dökülmesi olabilir. Tabi bu sorunları tıkanıklığı açtıktan sonra kanal gözlem kamerası ile nokta olarak tespitini yapıyoruz.

Alt kat komşunuza su damlıyorsa tatbikî mümkün. Artık gelişen teknolojiyi takip eden Yeni Ada Tesisat olarak, hem pis su hem de temiz suda gelişmiş cihazlarımız ve ustaların bilgi birikimi ile kısa zamanda tespit ve tamirini yapıyoruz

Şebeke kaynaklı olabilir bunu bağlı olduğunuz kuruma bildirmelisiniz, diğer bir sebebi de su saatinizde arıza olabildiği gibi, yapım aşamasında tesisatınızda kaynak daralması hatası da olabilir veya musluklarınızın filtreleri tıkanmış olabilir

Evet demir tesisatta da plastik tesisatta olduğu gibi Yeni Ada Tesisat olarak nokta olarak tespitini yapıyoruz, ancak demir tesisatta tamir için demir borunun çürük olmayan sağlam yerine kadar açılıp, plastiğe çeviriyoruz ki tekrar başka çürük noktadan tesisatı patlatmasın

Wc, tuvalet, lavabo ve mutfak gider tıkanıklığı problemlerinde hiç bir yeri pisletmeden kanal açma robotu ile açıyoruz