İnstagram
WhatsApp
Telefon
  • Köprübaşı Mah. Altuğ Sok. No:22 Serdivan / Sakarya
Pamukova Su Kaçağı Tespiti

Pamukova Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı Tespiti Pamukova

Hayatımızı konforlu hale getiren, nefes aldığımız alanlar da bize çeşitli rahatlıklar sunan sistemlerimizin başında sıhhi tesisat gelmektedir.

Çoğu zaman gözle görülmeyen alanlar da sürekli olarak çalışan su tesisatımız çeşitli sebepler le arıza yapar, ilk bakışta gözle görülmeyen bu arızalar için profesyonel destek şarttır.

Betonun altında, duvarların arkasında çalışan su tesisatındaki arızaların tespiti ve tespit edilirken minimum hasarla atlatılması çok önemlidir.

Yeni Ada Tesisat olarak Sakarya ili ve Pamukova ilçesinde, su kaçağı tespiti ve tamiri konusu da profesyonel destek veren firmamız 7/24 iletişim numaralarımızla hizmet vermekteyiz. Sıhhi tesisat alanındaki tüm arızalarsa, su kaçağı tespit cihazlarıyla nokta olarak tespit ve tamir yapan Yeni Ada Tesisat bu işin eğitimini almış teknik ekibimizle her türlü sorularınıza açığız.

Sıkça Sorulan Sorular

Lavabom sık sık tıkanıyor sebebi ne olabilir acaba?

Lavabo hattınız sık sık tıkanıyorsa yapım aşamasından kaynaklı meyil bozukluğu( ters eğim), boruda kırıklık, hatalı yani çok yağlı ve çay artıklarının dökülmesi olabilir. Tabi bu sorunları tıkanıklığı açtıktan sonra kanal gözlem kamerası ile nokta olarak tespitini yapıyoruz.

Alt kat komşunuza su damlıyorsa tatbikî mümkün. Artık gelişen teknolojiyi takip eden Yeni Ada Tesisat olarak, hem pis su hem de temiz suda gelişmiş cihazlarımız ve ustaların bilgi birikimi ile kısa zamanda tespit ve tamirini yapıyoruz

Şebeke kaynaklı olabilir bunu bağlı olduğunuz kuruma bildirmelisiniz, diğer bir sebebi de su saatinizde arıza olabildiği gibi, yapım aşamasında tesisatınızda kaynak daralması hatası da olabilir veya musluklarınızın filtreleri tıkanmış olabilir

Evet demir tesisatta da plastik tesisatta olduğu gibi Yeni Ada Tesisat olarak nokta olarak tespitini yapıyoruz, ancak demir tesisatta tamir için demir borunun çürük olmayan sağlam yerine kadar açılıp, plastiğe çeviriyoruz ki tekrar başka çürük noktadan tesisatı patlatmasın

Wc, tuvalet, lavabo ve mutfak gider tıkanıklığı problemlerinde hiç bir yeri pisletmeden kanal açma robotu ile açıyoruz