İnstagram
WhatsApp
Telefon
  • Köprübaşı Mah. Altuğ Sok. No:22 Serdivan / Sakarya
Karasu Su Kaçağı Tespiti

Karasu Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti Karasu

Kırmadan cihazla su kaçağı tespiti ve su sızıntısı tespiti, kamera ve robotla gider tıkanıklığı açma hizmetleri ülkemizde hızla gelişmekte olup insanların bu konuda yardımına koşmuştur.

Yeni Ada Tesisat olarak sadece, cihazla su kaçağı tespiti ve tamiri, gider tıkanıklığı açma hizmetleri konusunda uzmanlaşarak sadece bu konuda hizmet vermektedir.

Cihazla su kaçağı bulma Kocaeli ilinde son teknolojik trotec ld6000 akustik dinleme, testo 865 termal kamera, ridgit micro drain gözlem kamerası, ridgit see snake, ridgit kanal gözlem kamerası, ridgit navi track scout, hat tespit detektörü gibi son sistem cihazlarla Sakarya ili ve Karasu ilçesin de hizmet vermektedir.

İster pis su yani pimaş hattınız isterse temiz su yani tesisat borularınızda su kaçağı, rutubet, nem, boya kabarması, alt kata damlama, yüksek su faturası gibi şikâyetleriniz varsa günün her saatinde Yeni Ada Tesisat Tesisat olarak, teknik servisimizi arayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Lavabom sık sık tıkanıyor sebebi ne olabilir acaba?

Lavabo hattınız sık sık tıkanıyorsa yapım aşamasından kaynaklı meyil bozukluğu( ters eğim), boruda kırıklık, hatalı yani çok yağlı ve çay artıklarının dökülmesi olabilir. Tabi bu sorunları tıkanıklığı açtıktan sonra kanal gözlem kamerası ile nokta olarak tespitini yapıyoruz.

Alt kat komşunuza su damlıyorsa tatbikî mümkün. Artık gelişen teknolojiyi takip eden Yeni Ada Tesisat olarak, hem pis su hem de temiz suda gelişmiş cihazlarımız ve ustaların bilgi birikimi ile kısa zamanda tespit ve tamirini yapıyoruz

Şebeke kaynaklı olabilir bunu bağlı olduğunuz kuruma bildirmelisiniz, diğer bir sebebi de su saatinizde arıza olabildiği gibi, yapım aşamasında tesisatınızda kaynak daralması hatası da olabilir veya musluklarınızın filtreleri tıkanmış olabilir

Evet demir tesisatta da plastik tesisatta olduğu gibi Yeni Ada Tesisat olarak nokta olarak tespitini yapıyoruz, ancak demir tesisatta tamir için demir borunun çürük olmayan sağlam yerine kadar açılıp, plastiğe çeviriyoruz ki tekrar başka çürük noktadan tesisatı patlatmasın

Wc, tuvalet, lavabo ve mutfak gider tıkanıklığı problemlerinde hiç bir yeri pisletmeden kanal açma robotu ile açıyoruz