İnstagram
WhatsApp
Telefon
  • Köprübaşı Mah. Altuğ Sok. No:22 Serdivan / Sakarya
Erenler Su Kaçağı Tespiti

Erenler Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı Tespiti Erenler

Ev, bina, iş yeri, fabrika inşaatlarında başlangıcından bitişine kadar bizleri çok zorlu zahmetli bir süreç bekler. Her şeye en ince ayrıntısına kadar dikkat ederiz ve dikkat etmeye de mecburuz.
Kullanılan malzemenin kaliteli olması,

İnsan yaşamını kolaylaştıran, konforlu olmasını sağlayan bir proje olması, kapılar, pencereler, evimizin veya işyerimizin dekorasyonu en çok dikkat ettiğimiz konulardır.
Uzun yıllardır tesisat işiyle uğraşan firmamız çalışanları olarak bizim gözlemlediğimiz en önemli konuların başında inşaat esnasında sıhhi tesisatın işini düzgün yapan usta ellerde olması her şeyden daha önemlidir.
Peki, neden çok önemlidir sorusuna cevap verelim.

Evimizin veya iş yerimizin inşaatı bitti sevinçliyiz doğal olarak ve taşınmanın planı içerisindeyiz. Uzun zahmetli bir süreç bitmiş bir sürü borca girilmiş ama ortada bir eser var doğal olarak çok mutluyuz.
Taşındık ve oturmaya başladık çok geçmeden, duvarların ıslanarak kabardığı, parkelerin kabardığı ve alt kata su damlaması sorunu yaşıyorsunuz.

Ve maalesef çalışmalarımıza ve tecrübelerimize dayanarak belirtmek isterim ki su kaçakları, sıhhi tesisatta yaşanan problemlerin yüzde 70 i yeni binalarda meydana geliyor.

Yeni Ada Tesisat olarak kaçağı tespiti Erenler ilçesinde, gerek inşaat esnasında gerekse uzun yıllardır, kullanımdan kaynaklı bu tür sorunlarınız varsa, gelişmiş cihazlarımız ve ustalarımızın tecrübesi ile tüm su kaçaklarını, nokta olarak buluyor ve o noktadan tamirini yapıyoruz. Su kaçağı, su sızıntısı, lavabo tıkanıklığı, wc tıkanıklığı, gibi problemleriniz de acil müdahale ekibimizle 7/24 irtibata geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Lavabom sık sık tıkanıyor sebebi ne olabilir acaba?

Lavabo hattınız sık sık tıkanıyorsa yapım aşamasından kaynaklı meyil bozukluğu( ters eğim), boruda kırıklık, hatalı yani çok yağlı ve çay artıklarının dökülmesi olabilir. Tabi bu sorunları tıkanıklığı açtıktan sonra kanal gözlem kamerası ile nokta olarak tespitini yapıyoruz.

Alt kat komşunuza su damlıyorsa tatbikî mümkün. Artık gelişen teknolojiyi takip eden Yeni Ada Tesisat olarak, hem pis su hem de temiz suda gelişmiş cihazlarımız ve ustaların bilgi birikimi ile kısa zamanda tespit ve tamirini yapıyoruz

Şebeke kaynaklı olabilir bunu bağlı olduğunuz kuruma bildirmelisiniz, diğer bir sebebi de su saatinizde arıza olabildiği gibi, yapım aşamasında tesisatınızda kaynak daralması hatası da olabilir veya musluklarınızın filtreleri tıkanmış olabilir

Evet demir tesisatta da plastik tesisatta olduğu gibi Yeni Ada Tesisat olarak nokta olarak tespitini yapıyoruz, ancak demir tesisatta tamir için demir borunun çürük olmayan sağlam yerine kadar açılıp, plastiğe çeviriyoruz ki tekrar başka çürük noktadan tesisatı patlatmasın

Wc, tuvalet, lavabo ve mutfak gider tıkanıklığı problemlerinde hiç bir yeri pisletmeden kanal açma robotu ile açıyoruz