İnstagram
WhatsApp
Telefon
  • Köprübaşı Mah. Altuğ Sok. No:22 Serdivan / Sakarya
Su Kaçağı Tespiti Fiyatları
09 Temmuz 2023, 17:05

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su kaçağı tespiti fiyatları su tesisat firmalarının hizmet kalitesine ve fiyatı etkileyen diğer faktörler nedeni bölgesel olarak değişkenlik gösterir. Yeni Ada Tesisat Sakarya bölgede geniş servis ağı ve teknik personeli ile su kaçağı tespitini kısa hızlı ve garantili şekilde yapar.

Güvenilir ve işinin ehli ustalarla yıllardır sektörde aranılan bir firma olan Yeni Ada Tesisat, ailenizin su tesisatçısıdır. Sakarya ve tüm ilçelerinde su kaçağı problemlerinde kırmadan, yıkmadan termal kameralar, nem ölçme cihazları, kameralı görüntüleme gibi robotik cihazlar kullanarak sızıntının tam yerini kısa bir sürede tespit eder. İsterseniz kaçak tespitinden sonra onarımını gerçekleştirerek garantili çözümler sunar.

Su kaçağı tespiti fiyatları garantili su kaçağı tespiti Yeni Ada Tesisat firmasını günün her saatinde arayabilirsiniz. Servis ekiplerimiz belirlenen adrese hızlıca gelerek soruna profesyonel olarak müdahale eder. Yeni Ada Tesisat yüksek çözünürlüklü kameralar, akustik dinleme cihazları, nem ölçerler, ileri teknoloji robotik sistemler kullanarak kırmadan su kaçağı tespiti yapar.

Kamera ile su kaçağı tespiti fiyatları 2023 ileri teknoloji cihazlar, tecrübeli ve eğitimli personel, garantili çözüm, iş bitimi yapılan kontrollerden sonra teslim ediyoruz. Kameralı su kaçak tespiti sizi büyük bütçelerden kurtardığı gibi, ev ve işyerlerinizi gereksiz kırılıp inşaat alanına çevrilmesini önler.

İleri teknoloji cihazlar kullanarak tespit edilen su kaçağı temiz su tesisatında ise dilerseniz onarımı hemen gelen ekip arkadaşlarımız onarımı gerçekleştirir. Su sızıntısı eğer gider tesisat borularında ise sorunun tespitinden sonra müşteri bilgilendirilir. Tesisat sorununa göre fiyatlar belirlenir. Müşterinin uygun olduğu bir zamana randevu verilir. O gün ustalar gerekli onarımı gerçekleştirir ve sorunu çözer. Atık su borularındaki sızıntılar, boruların içini görüntüleyen özel kameralar ile tespit edilir.

Ev veya işyerlerinde tesisatlar su kaçağı tespitini doğru yapabilmek için öncelikle sorunun hangi tesisat sisteminden kaynaklandığını buluyoruz. Marley, parke, laminant, fayans gibi zemin döşemelerinde kaçak tespiti için ileri teknoloji kameralar ile noktasal tespit ediyoruz.

Su kaçağı tespiti fiyatları garantili, hızlı ve ekonomik fiyatlar için Yeni Ada Tesisat Sakarya, Adapazarı, Akyazı, Arifiye, Erenler, Ferizli, Geyve, Hendek, Karapürçek, Karasu, kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sapanca, Serdivan, Söğütlü ve Taraklı da hizmet vermeye devam ediyor.

Sosyal Medya :
Mutfak Gider Borusu Nasıl Temizlenir?
08 Haziran 2023, 11:52
ÖNCEKİ
Gider Tıkanıklığı Açma Fiyatı
09 Temmuz 2023, 17:36
SONRAKİ