İnstagram
WhatsApp
Telefon
  • Köprübaşı Mah. Altuğ Sok. No:22 Serdivan / Sakarya
Mutfak Gider Borusu Nasıl Temizlenir?
08 Haziran 2023, 11:52

Mutfak Gider Borusu Nasıl Temizlenir?

Mutfak giderleri yemek artıkları, kızartma yağları, meyve sebze atıkları, mutfak gider borusunun eğimi ve çeşitli inşaat artıkları nedeni ile tıkanabilir. Yemek artıkları nedeni ile ilk başlarda tıkanmıyor gibi görünse de giderlerde bu atıklar zamanla daralmalara ve tamamen tıkanmalara yol açar.

Evinizde, işyerlerinizde basit tıkanıklık açma yöntemleri kullanarak tıkanıklığı açabilirsiniz. En pratik yöntemlerden birisi olan yarım fincan karbonat, bir fiske kaya tuzu karışımı lavabo giderine dökünüz. Bunun üzerine 100 derecede ısıttığınız bir bardak sirkeyi üzerine dökerek bir süre bekleyin. Daha sonra kaynar su dökerek işlemi tamamlayın. Bu yöntem ile lavabonuzun tıkanıklığını geçici olarak çözüm bulabilirsiniz. Bilinmelidir ki; kullanacağınız bazı kimyasallar “kezzap, tuz ruhu” tesisatların plastik yapısına zarar verebilir. Bu da size yüksek maddi zararlara yol açar. Evde, işyerinizde denediğiniz birçok yöntem başarısız oldu iseniz, sizin işinde profesyonel bir tesisatçıya ihtiyacınız var demektir.

Mutfak gider borusu nasıl temizlenir? Sorusuna YeniadaTesisat.com yenilikçi çözümler sunar. Tesisat firmamız yüksek çözünürlüklü kameralar ile gider borularının içini net şekilde görüntüler. Görüntüleme sonucunda boru içerisindeki tıkanıklığın yeri tam olarak tespit edilir. Tıkanıklık bölgesinin tam tespiti, kırma dökme yapmadan borunun tıkanık olan bölgesine robotik cihazlarla müdahale edilerek açılır. Çevreye ve tesisata zarar vermeden giderler uzman teknisyenler tarafından kısa sürede açılarak sizlerin mağduriyeti giderilir.

Yeniada Tesisat Sakarya ve ilçelerinde günün her saatinde hizmet verir. Uygun fiyatlar, garantili ve hızlı çözüm için bize ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya :
Gider Tıkanıklığı Açma
08 Haziran 2023, 11:49
ÖNCEKİ
Gider Tıkanıklığı Açma Fiyatı
09 Temmuz 2023, 17:36
SONRAKİ