İnstagram
WhatsApp
Telefon
  • Köprübaşı Mah. Altuğ Sok. No:22 Serdivan / Sakarya
Lavabo Açma Fiyatı
09 Temmuz 2023, 17:15

Lavabo Açma Fiyatı

Lavabo açma fiyatı Yeni Ada Tesisat Sakarya bölgesel olarak hizmet veren firma yüksek hizmet kalitesi, servis ağı, modern teknolojiler ve eğitimli personeli ile sizlere en uygun fiyatlarla garantili hizmet sunar. Uzun yıllar bölgede profesyonel ve hızlı çözüm sunan firma, kırmadan dökmeden lavabo açma garantisi veriyor.

Lavabo tıkanıkları mutfakta, banyoda dayanılmaz kötü kokulara neden olur. Mutfaklarda yemek artıkları, yağlar, su tesisatının eğimli olması, inşaat artıkları gibi nedenlerden dolayı lavabolar yavaş akmaya daha sonra tamamen tıkanmaya neden olur. Ev hanımlarının korkulu rüyası lavabo tıkanıklıkları bazen ne yaparsanız yapın açılmaz. Evde denenen yöntemler inatçı tıkanmaları çözmeyebilir. Çeşitli kimyasallardan oluşan lavabo açıcılarda sürekli kullanımda tesisata yüksek zararlar verebilir. Lavabo tıkanıklıklarının tam açılmaması ileride daha büyük sorunlara neden olabilir. Bu da daha yüksek maliyetli çözümler gerektirir. Banyolardaki lavabolardaki tıkanıklıklar yine tesisatın eğimli olması, sabun artıkları, saçlar ve tesisatta kullanılan malzemelerin kalitesiz olması nedeni ile tıkanabilir. Pis sular geri teper. Oldukça sağlıksız, hijyen olmayan sonuçlar doğurur. Bu da hastalıklara neden olur. Evinizi, işyerinizi kötü koku ile dolar. Evde kullanacağınız yöntemlerle veya işi bilmez ustalar ile kesin olmayan çözümlerle karşı karşıya kalırken aynı zamanda durumu daha işin içinden çıkılmaz hale getirebilirsiniz.

Lavabo açma fiyatları 2023 Yeni Ada Tesisat siz normal hayatınıza devam ederken kırmadan yıkmadan lavabolarınız açar. Hem de kısa sürede. Hem de garantili. En uygun fiyatlarla ileri teknoloji kameralı cihazlar, yüksek çözünürlüklü boru içi görüntüleme, tıkanıklığın nedeni ve noktasal tespiti hızlıca yapılır. Siz günlük hayatınıza devam ederken biz lavabolarınızı kısa sürede açar hizmetinize sunarız.

Lavabolarınız tıkandı ise artık hiç sorun etmeyin. Size bir telefon kadar yakınız. Geleneksel yöntemleri bir kenara bırakın. Daha sağlıklı ve modern cihazlarla kısa sürede tıkalı olan lavabolarınızı uygun fiyatlarla açalım.

Lavabo açma fiyatı bölgesel olarak değişebildiği gibi tıkanıklığın boyutuna göre de farklılık gösterir. Kullanılacak malzemelerin kalitesi fiyatı etkiler. Haftanın her günü çalışan, Yeni Ada Tesisat firması yetenekli ve profesyonel ekibi ile tıkanıklık sorununa müdahale ederek tıkanıklığı açar.

Linke Tıklayarak Video izleye bilirsiniz.

https://www.facebook.com/watch/?v=163741386700808

Sosyal Medya :
Su Kaçağı Tespiti Fiyatları
09 Temmuz 2023, 17:05
ÖNCEKİ
Gider Tıkanıklığı Açma Fiyatı
09 Temmuz 2023, 17:36
SONRAKİ