İnstagram
WhatsApp
Telefon
  • Köprübaşı Mah. Altuğ Sok. No:22 Serdivan / Sakarya
Gider Tıkanıklığı Açma
20 Mayıs 2022, 10:12

Gider Tıkanıklığı Açma

Yaşadığımız alanlarda atık suyu tahliye ettiğimiz atık su tesisatı çeşitli nedenlerle, belirli aralıklarla tıkanabilir ve tıkandığı zaman hiç de hoş olmayan sonuçlara sebep olur.

Tıkanma sebepleri genellikle yapım aşamasında ki meyil bozukluğu hataları, ters eğim, yanlış kullanım, çok yağlı kullanım, ıslak mendil, peçete, bez atılması gibi sebepler gelir.

Yani Ada Tesisat olarak Sakarya Gider Tıkanıklığı Açma konusunda hangi sebepten olursa olsun, tıkanıklığı kanal açma robotu ile temizliyor, açtıktan sonra gider kamerası ile tıkanıklığın neden kaynaklandığını nokta olarak tespit ediyoruz.

Kamera ile Tespit önemli tıkanıklığı açtıktan sonra kontrol ediyoruz çünkü tam açılmamış olabilir kanal açma makinasını tekrar göndermek gerekebilir. Tam açılmadığı için kısa zamanda tekrar tıkanabilir.

Bu gibi problemlerle tekrar tekrar karşılaşmamak için Yeniada Tesisat olarak tıkanıklığı açıyor ve endoskopik kanal gözlem kamerası ile deyatlı tespiti yapıyoruz , müşterimiz isterse arızaları video çekip telefonunuza gönderiyoruz.

Sosyal Medya :
Pis Su Kaçağı Tespit Yöntemleri
22 Mayıs 2022, 09:08
ÖNCEKİ
Gider Tıkanıklığı Açma Fiyatı
09 Temmuz 2023, 17:36
SONRAKİ