İnstagram
WhatsApp
Telefon
  • Köprübaşı Mah. Altuğ Sok. No:22 Serdivan / Sakarya
Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Tespiti

Evinizde su sızıntısı ile ilgili bir sorununuz var ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz.

Çaresiz mi hissediyorsun? Derhal Yeniada Tesisat ile iletişime geçin ve uzman ekibimiz ile mevcut sorununuzla en hızlı şekilde su sızıntısını kesintiye uğratmadan halledelim.

Bizimle iletişime geçtiğinizde ve bir sorun bildirdiğinizde ekibimiz derhal harekete geçerek adresinize ulaşır, gerekli test ve düzenlemeleri yaparak tüm müdahale ve onarımları en kısa sürede halleder.

Tüm hizmetlerinde garanti kapsamında faaliyet gösteren Yeniada Tesisat, müşterilerine en ekonomik fiyatları sunmaya devam etmektedir. 

Bizi tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacağınızı bilmenizi ve ihtiyaç duyduğunuzda bizi arayabileceğinizi bir kez daha vurgulamak istiyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Lavabom sık sık tıkanıyor sebebi ne olabilir acaba?

Lavabo hattınız sık sık tıkanıyorsa yapım aşamasından kaynaklı meyil bozukluğu( ters eğim), boruda kırıklık, hatalı yani çok yağlı ve çay artıklarının dökülmesi olabilir. Tabi bu sorunları tıkanıklığı açtıktan sonra kanal gözlem kamerası ile nokta olarak tespitini yapıyoruz.

Alt kat komşunuza su damlıyorsa tatbikî mümkün. Artık gelişen teknolojiyi takip eden Yeni Ada Tesisat olarak, hem pis su hem de temiz suda gelişmiş cihazlarımız ve ustaların bilgi birikimi ile kısa zamanda tespit ve tamirini yapıyoruz

Şebeke kaynaklı olabilir bunu bağlı olduğunuz kuruma bildirmelisiniz, diğer bir sebebi de su saatinizde arıza olabildiği gibi, yapım aşamasında tesisatınızda kaynak daralması hatası da olabilir veya musluklarınızın filtreleri tıkanmış olabilir

Evet demir tesisatta da plastik tesisatta olduğu gibi Yeni Ada Tesisat olarak nokta olarak tespitini yapıyoruz, ancak demir tesisatta tamir için demir borunun çürük olmayan sağlam yerine kadar açılıp, plastiğe çeviriyoruz ki tekrar başka çürük noktadan tesisatı patlatmasın

Wc, tuvalet, lavabo ve mutfak gider tıkanıklığı problemlerinde hiç bir yeri pisletmeden kanal açma robotu ile açıyoruz